אפילציה בפנים

את/ה רוצה הסרת שיער לצמיתות...? מי לא היה...?

ישנן מספר שיטות שבעזרתן אפשר להסיר שיער לצמיתות, ברוב המקרים של הסרת שיער לצמיתות נשארת פלומה או שיער לבן שאינו מושפע מסוגי האור השונים, בעוד שהשיטה של האפילציה יכולה להבטיח 100% אפקטיביות .
בשיטה זו מוחדרת מחט דקיקה מאוד לתוך זקיק השערה. המחט שולחת פולס חשמלי אל זקיק השערה וגורמת בכך לצריבת הזקיק. עקב כך ,נוצר הרס של כלי הדם שמזינים את אותה שערה וכך ניתן להסיר את השערה מהשורש. פעולה זו יוצרת תגובה כימית, שמשנה את הזקיק והשערה הבאה שתצמח (אם תצמח), תהיה דקה וקצרה יותר.

הסרת שיער באפילציה היא שיטה ותיקה להסרת שיער ומתאימה כמעט לכולם

האפילציה הפכה פופולארית מאוד בשנים האחרונות. שיטה זו מהוה תחליף למי שאינו יכול לקבל טיפול להסרת שיער בלייזר או בכל שיטה אחרת, למי ששערותיו לבנות, בהירות או פלומתיות, כהה עור ו/או כל אחד אחר שאינו יכול להעזר בטיפולי לייזר, יוכלו להסיר את השיער המיותר באמצעות שיטה זו.
.
דוגמאות של מכשירי אפילציה, כוללים: פינצטה, שעווה, אלקטרוליזה וכן הסרת שיער בלייזר ו/או סוגי אור אחרים, מכשירי הסרת השיער לסוגיהם ושיטות עבודתם, השתפרו ללא הרף ומסייעות בהפחתת הגירוי בעור, מגדילים את מרווח הזמן בין הטיפולים להסרת שיער ומורידים את רמת הכאב .

ניתן להסיר שיער בשיטת אפילציה בכל פעם שהשערות רק מבצבצות להן מעל פני העור , עד שהן נעלמות לחלוטין
הטיפול מתאים בעיקר לאזורים מצומצמים כגון שפם, סנטר, גבות, על האף, מסביב לפטמה, לגברים מעל הלחי כשיש שערות מיותרות מתחת לעין, או כל מקום אחר שגדלות בו שערות בודדות מיותרות.

יש לדעת כי טיפול באפילציה נחשב לטיפול כואב. עם זאת, לפני טיפול אפילציה ניתן למרוח משחת אלחוש וזו מקלה מאוד, עד כדי העלמת הכאב לגמרי . כיוון שמדובר בטיפול נקודתי של שערה שערה,

הטיפול נעשה לרוב על ידי קוסמטיקאית שהוסמכה לדבר. כדאי לוודא לפני תחילת הטיפול שלמטפלת שעושה לכם את הטיפול יש ניסיון בתחום. טיפול שיעשה בידי מטפלת לא מנוסה, עלול לגרום לצלקות , כתמים ואף כוויות.
 
חשוב לציין כי במהלך הטיפולים אסור למרוט או להוציא בכל דרך שהיא את השערות באזור המטופל.

לאחר הסרת שיער באפילציה רצוי לא לחשוף את האזור המטופל לשמש (כמו בכל כוויה אחרת). יש לוודא כי המחט שהטיפול נעשה בה היא מחט אישית והיא נלקחת עם המטופל הביתה, בתוך מיכל סגור. חל איסור מוחלט לגעת במחט זו! במידה ומסיבה כלשהיא נפתח המיכל, מעקרים ומחטים את המחט או מחליפים אותה, הווה אומר שרק המטפל המבצע את הטיפול, רשאי ומוסמך לגעת במחט. המחט הינה רב פעמית, אישית ואינה ניתנת להעברה ! בתחילתו ובסופו של הטיפול על המטפלת לחטא את המקום.

אפילציה הינה שיטה ממוקדת מאוד שעובדת בדיוק על השערה שאותה אנו רוצים להסיר והתוצאות ניכרות מידית לעין

בעקבות הטיפול באפילציה צפויה לכם הצלחה בהסרת השיער במקום הטיפול!

Comments are closed.