איפור קבוע לגבות

איפור קבוע לגבות - איפור קבוע לעיניים

השעון מצלצל והבוקר מתחיל.. מי לא מכירה את תחושת הבוקר הזו שעוברת בנו "מה כבר בוקר? טוב, אני אתפנק רק עוד 5 דקות במיטה..." והזמן עובר ומתחיל כבר להיות ממש מאוחר. לפני שאת שמה לב, את רואה שאת עומדת לאחר לעבודה ומתחילה לעשות חושבים איך להתארגן בזמן הקצר שנותר לך, רק לא להתקל במבט של הבוס האומר לך, "שוב איחרת? מה יהיה עם האיחורים האלה..?" .ואז מתחיל חשבון הדקות – שניות, עד היציאה מהבית. אני אתלבש מהר, אני לא אכין לי קופסא עם אוכל לארוחת צהריים,אין זמן, אני אעשה .TA גם על הקפה אוותר ואשתה אותו במשרד. ואיפור? אני אתאפר ברכב תוך כדי נסיעה. אנחת רווחה נראה שתגיעי בכל זאת לשם שינוי היום בזמן.
נשים רבות שרוצות להיות יפות, לא מוותרות על איפור אבל מה לעשות שלא תמיד יש להן זמן להשקיע בבוקר מול המראה? או שלא תמיד האייליינר יוצא להן ישר ומראש הן מוותרות עליו? ומה קורה בקיץ שמרוב החום והלחות הכל נמרח ומתלכלך?
יותר לא צריך להתעסק בשאלות הללו או לבזבז זמן מיותר. איפור גבות קבוע או הדגשת תווי הפנים, נותן מענה לכל הנשים העסוקות, המעוניינות במראה מושלם ולאורך זמן. גם הנשים הדתיות הפסיקו להתעסק בשאלות המטרידות הללו. מעתה גם הן יפות בשבתות ובחגים, כאשר ההלכה אינה מתירה להתאפר בימים אלה.
הדגשת תווי פנים או איפור קבוע לעיניים היא טכניקה פשוטה.בתהליך מחדירים פיגמנטים של צבע, המופק ממינרלים במכשיר הנראה כמו עט עבה , בעל מיכל צבע, אל תוך שכבת העור העליונה במהירות גבוה מאוד. לפני התהליך מורחים חומר מאלחש ורק לאחר מכן מתחילים בתהליך האיפור. בתום התהליך תתכן במקום אדמומיות ונפיחות שעוברת לאחר מספר ימים. הגלד שנוצר על פני העור חולף גם הוא בתוך שבוע ולאחר מכן תוכל המטופלת להנות מן התוצאה. במהלך אותו שבוע תמרח המטופלת חומר מרגיע ואנטיספטי לאלחוש המקום.

מה ההבדל בין איפור קבוע לעיניים או לגבות להדגשת תווי הפנים

איפור קבוע לעיניים או לגבות נותן תוספת של צבע לפנים. למשל, ליינר באיזור העיניים, תוחם - קונטור לשפתיים, שפתון וכדומה. מטרת האיפור להחליף את האיפור בבוקר או בכלל.
הדגשת תווי פנים, בשונה מאיפור קבוע לא תראה כמו איפור. בתהליך זה אנו מחזקים את הגוון הטבעי של תווי הפנים. למשל איזור העפעפיים יקבל צבע בין הריסים וקו הריסים יבליט את גוון העינים של המטופלת ויראה מאוד טבעי.
מהם המקומות בהם ניתן להשתמש עם איפור קבוע עיניים או בהדגשת תווי הפנים?
גבות – עיצוב,מילוי גבה חסרה, הרמת גבה נפולה, השוואת אורכים ומילוי "חורים" בגבות.
עיניים – ליינר בצבעים שונים מעל ומחוץ למסגרת העין. וכן הדגשת קו הריסים למראה עדין ומודגש.
שפתיים – קו תיחום וקונטור לשפתיים. השוואת שפה עליונה ותחתונה לא שוות, הוספת פיגמנט שאבד לשפה, תיקון א- סימטריה בשפתיים ומילוי שפתיים כדי לשוות להן מראה מפתה ומלא יותר.
פיטמות – נשים שלא אוהבות את הפיטמות שלהן, גוון פיטמה שדרוש תיקון, תיקון פיטמה א- סימטרית, נשים שעברו שיחזור או ניתוחי שד.
מילוי שיער דליל – הוספת פיגמט לקרקרפת ומתן מראה מלא יותר של צל וצבע בשיער חסר ודליל.
כיסוי צלקות – באיזור הפנים או הגוף וטשטושן ע"י צביעתן בצבע גוף.
הוספת נקודת חן מעל השפה או בכל מקום נבחר ע"י המטופלת.

לכמה זמן מחזיק האיפור?

איפור קבוע מחזיק מעמד עד שלוש שנים ושונה מקעקוע בעומק החדירה לעור. בקעקוע חודרת המחט לשכבת העור העמוקה (הדרמיס) והצבע נותר לכל החיים. יש לחדש את האיפור ולחזק את הגוון לאחר שלוש שנים, במידת הצורך. המנעו מאיפור טרנדי המתחלף, כדוגמת גבות עבות או דקות מידי, תוחם לשפתיים בגוון עז ולא טבעי או איי ליינר, שלא תואם את צבע העיניים שלכם. גם לאחר שלוש שנים איפור אינו יורד או נמחק ואם התחרטתם אז מומלץ לצבוע את האיזור בגווני עור טבעיים.
התקשרו עוד היום לקבוע תור אצל רונית חיון, לאיפור קובע או הדגשת תווי הפנים ותנו לעצמכם עוד 5 דקות של פינוק במיטה בבוקר, בלי נקיפות מצפון שתאחרו לעבודה!

Comments are closed.