הצרת היקפים

הבוקר הגיע ואת ממהרת כהרגלך לעוד יום משוגע. מצחצחת שיניים, מתקלחת. מתאפרת בזריזות ושולפת את הגי'נס שאת כ"כ אוהבת מהארון. את מעלה אותו על גופך ו.. רגע, מה קרה? הוא לא נסגר. לא יכול להיות, הרי קנית אותו רק לפני חודש. היה עליו סייל מצויין. והוא ישב מדהים. מבט חטוף במראה מראה לך ששוב עלית. לא הרבה, ממש מעט, אבל תחושת התסכול מתחילה שוב לקנן. כבר העלת ארבעה קילו מתחילת השנה. ממבט חטוף במראה את רואה אותם שוב. סימני המתיחה, הצלוליט שהצטבר לו לאורך השנים.הידיים הרפויות, הבטן שפעם היתה שטוחה. את פוחדת להציץ אל עבר הישבן ויודעת שמה שתראי שם, לא ממש מלבב. את נזכרת שפעם לפני הרבה שנים הגוף היה חלק, חטוב וללא צלוליט, היית בת 18. מיד מתגבשת בליבך תוכנית הצלה. תרשמי לחדר כושר ותתאמני חמש פעמים בשבוע, תאכלי רק ירקות. ואת יודעת שזה לא יעבוד. נשבעת לעצמך גם בפעם הקודמת כשנרשמת לחדר הכושר, שתתמידי, שתגיעי ושום דבר מההבטחות הללו לעצמך, לא באמת תפס. אז מה עושים? איך בכל זאת נפטרים מהצלוליט שמעטר את הגוף? איך בכל זאת נכנסים לגי'נס שאת כ"כ אוהבת מבלי להבטיח ולא לקיים? מבלי להתחיל כשאת יודעת מראש שזה לא ילך?
נתחיל מההתחלה...
 
מה הם אותם סימנים על העור, המכונים צלוליט?

צלוליט היא הצטברות שומן תת עורי שנוצרת בגלל חוסר מספק של זרימת דם לרקמה. התוצאה על העור היא של מראה גבשושי ומרקם לא אחיד על פני העור. צלוליט נוצר בעור לא רק בגלל שומן עודף אלא גם כתוצאה מנטייה גנטית ולכן נראה לעיתים גם נשים רזות עם צלוליט באזורים מסויימים בגוף.

כיצד ניתן להפטר מהצלוליט בקליניקה של רונית חיון?
רונית חיון, בחרה לעזור ללקוחותיה בפתרון הבעיה באמצעות מכשור להצרת היקפים. היתרון של מכשור מתקדם נמצא בכך שאין צורך בפרוצדורה כירורגית פולשנית ואפשר באמצעות סדרה של טיפולים, לפתור את הבעיה.

כיצד עובדת שיטת הטיפול בקליניקה של רונית חיון?
בתחילת כל טיפול המטופלת מגיעה נמדדת ונשקלת. במדידה מתבצעת מהתבור ומעלה או מהתבור ומטה בהתאם למבנה גוף המטופלת. בכל טיפול מתבצע רישום מדוייק בסנטימטרים, על מנת שנוכל לעמוד את התקדמות הטיפול.
השיטה מבוצעת באמצעות מכונת הרזיה מהפופולריות ביותר באירופה, המבוססת על טכנולוגית גלי רדיו RF המשלב אפקט וואקום וטכנלוגיית אולטרא סאונד. בתחילת התהליך, מזהה המכשיר את השכבות הקיימות בעור ומתחתיו (אפידרמיס, דרמיס, היפודרמיס, מסת השריר, מסת העצם ורקמת השומן) ולאחר מכן מזהה את רקמת השומן, את עובייה, עומקה וצפיפותה. לאחר הזיהוי מותאמת עוצמת האות של המכשיר לרקמת השומן הספציפית והטיפול מתחיל ע"י שידור הרטט אל עבר האזור המטופל. באמצעות זרוע מיוחדת במכשיר מתבצעת פעולה של יניקה. תפקיד היניקה בעור, מרים את רקמות העומק התת עוריות ועל ידי גלי הרדיו מחמם את רקמת החיבור, רקמת השומן, הרקמה התת עורית ולמעשה מבצע עיסוי עמוק. באמצעות העיסוי אנו למעשה ממיסים את תאי השומן שהצטברו וגרמו לצלוליט ובאמצעות מחזור הדם מנקזים אותם אל עבר הכבד ומשם החוצה מהגוף. הטיפול לא כואב לחלוטין אך לאחריו, תתכן אדמומיות קלה על העור החיצוני שבד"כ תפוג לאחר מספר שעות.

מהן התוצאות שניתן לצפות בתום הסדרה?

  •  חיטוב ומיצוק העור ללא תופעות לוואי או תחושת עייפות
  •  הצרת היקפים בטווח המיידי
  •  יכולת מיקוד הטיפול באזורים בעייתיים בגוף
  •  פרוק צלוליט והמסת שומן ללא טיפול תרופתי או פולשני
  •  ירידה משמעותית בטריגליצרידים בדם שמשמעותה צריכה חזקה במיוחד של אנרגיה הנגזרת מהשומנים
  •  הפרשה מוגברת של פסולת רעילה מהגוף לשיפור כללי של ההרגשה והבריאות
  •  הטיפול מתאים לכל גווני העור מבהיר ועד כהה

המלצות נוספות לתוצאות מקסימליות

  • שילוב פעילות גופנית ותזונה נכונה כחלק מאורח חיים בריא בזמן הטיפולים בקליניקה, מאוד מומלץ ואף לאחריה. המטרה לעזור לגוף לשמר את התוצאות שהתקבלו ולעזור לגוף להשאר חטוב ובריא.
  • יש להתמיד ולהגיע בין פעמיים לשלוש בשבוע בזמן הסדרה למשך ________ דקות.
  •  בתום הסדרה יש להגיע לטיפולים משמרים אחת ל________ שבועות.

Comments are closed.